+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Závod historických vozidiel „500 km SLOVENSKÝCH“

Závod historických vozidiel "500 km SLOVENSKÝCH"

Od 29. mája do 2. júna 2023 sa na trase Košice – Bratislava, uskutočnilo tradičné motoristické podujatie, závod historických vozidiel „500 km SLOVENSKÝCH“.

Sme veľmi vďační, že sa organizátori a účastníci tohto nádherného motoristického podujatia opäť rozhodli podporiť charitatívne aktivity nadácie Kvapka Nádeje ako aj jej informačno-náborovú kampaň „MATE SLINU?“ zameranú na podporu Národného registra darcov kostnej drene. Vďaka ich ochote a štedrosti si mohol správca nadácie Kvapka Nádeje, Michal Kaľavský a členka dozornej rady nadácie Kvapka Nádeje, Karin Majtánová prevziať výnos z benefičnej dražby, ktorá počas podujatia prebiehala vo výške 6.000,- EUR.

Závod historických vozidiel "500 km SLOVENSKÝCH"
Hodnotné umelecké diela, ktoré boli predmetom charitatívnej dražby na tento účel nezištne darovali organizátori a partneri závodu 500 km SLOVENSKÝCH, ako aj dlhoročný podporovatelia charitatívnych aktivít Kvapky Nádeje, výtvarníčka a umelecká sklárka GORDANA GLASS a šperkárka Bibiana Hallová. Tento štedrý dar použije Nadácia Kvapka Nádeje na realizáciu charitatívnych projektov celoslovenského významu, na podporu detskej onkológie na Slovensku. Sme naozaj hrdí na to, že môžeme konštatovať, že závod „500 km SLOVENSKÝCH“ je s Kvapkou Nádeje, O KVAPKU LEPŠÍ!
Závod historických vozidiel „500 km SLOVENSKÝCH“
Prejsť na začiatok