+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Kampaň „MÁTE SLINU“ dostala vďaka firme EXPODOM nohy

Kampaň „MÁTE SLINU“ dostala vďaka firme EXPODOM nohy

Kampaň „MÁTE SLINU“ dostala vďaka firme EXPODOM nohy.

Prioritou kampane „MÁTE SLINU?“ je nábor nových dobrovoľných darcov kostnej drene, ktorí si plne uvedomujú, že práve týmto spôsobom môžu zachrániť vzácny ľudský život. Zákerné onkologické a hematologické ochorenie si nevyberá a postihuje všetky vekové kategórie od nevinných novorodencov po ľudí v dôchodkovom veku na sklonku života.

Je dôležité si uvedomiť, aké šťastie a zároveň akú moc máme v rukách my zdraví ľudia. My totiž dokážeme pomôcť, dať nádej tam, kde všetky liečebné metódy zlyhali.
Výmenou kostnej drene totiž vieme dať niekomu druhú šancu na krásny život.

Kampaň Nadácie KVAPKA NÁDEJE s názvom „MÁTE SLINU?“ vysvetľuje okrem iného aj to, že už jednoduchým napľutím do skúmavky sa zaradíte do Národného registra kostnej drene. Úspešnosť vhodného darcu mimo rodinných príbuzných je veľmi malá a predstavuje hodnotu len 1%. A to je dôvod, prečo sme sa rozhodli šíriť osvetu aj medzi , častokrát ničnetušiacu verejnosť. Práve vy máte tu moc zachrániť ľudský život.

Nadácia KVAPKA NÁDEJE využíva všetky možné dostupné promočné kanály, aby kampaň „MÁTE SLINU?“ bola čo najviac viditeľná a edukovala verejnosť v otázkach KTO sa môže stať darcom? AKO sa stať darcom? A PREČO sa ním stať.

Avšak najvýraznejším interaktívnym krokom je priamy kontakt s ľuďmi. Môcť ich vidieť, porozprávať sa s nimi, zodpovedať na ich otázky,…
A to sa nám vďaka spoločnosti EXPODOM podarilo dokonale zrealizovať.

Kampaň „MÁTE SLINU“ dostala vďaka firme EXPODOM nohy.

Firma EXPODOM darovala Nadácii KVAPKA NÁDEJE prezentačný stánok na informačno – náborovú kampaň „MÁTE SLINU?“ a tak sa stávame mobilní a pripravení prísť kamkoľvek odprezentovať a porozprávať všetko podstatné o tom, ako sa stať skutočný DOBRÁK OD KOSTI. Navyše v reklamných farbách, s logom a úžasnou potlačou vďaka ktorej nás zbadáte už z diaľky.

V našom novučičkom stánku vás radi privítame vždy s úsmevom. Okrem podstatných informácii nájdete u nás aj súpravy na odber slín, inštruktáž a všetky podstatné informácie.

Ďakujeme, že vďaka spoločnosti EXPODOM a ich nezištnému daru dostala kampaň „MÁTE SLINU?“ nohy a je opäť bližšie k vám.

Kampaň „MÁTE SLINU“ dostala vďaka firme EXPODOM nohy
Prejsť na začiatok