+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Kvapka Nádeje Golf Cup pre detskú onkológiu „po štvrté“

NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE

V krásnu slnečnú sobotu 28. júna 2014 hostil Golf Resort Black Stork Veľká Lomnica osobnosti spoločenského, kultúrneho a ekonomického života, ktoré sa spojili v snahe byť O KVAPKU LEPŠÍ a pomôcť vytvoriť O KVAPKU LEPŠIE podmienky pre deti s onkologickými ochoreniami.

Benefičný golfový turnaj, Kvapka Nádeje Golf Cup 2014, nad ktorým láskavo prijal záštitu minister spravodlivosti SR Tomáš Borec, sa stal stabilnou súčasťou športovo-spoločenského programu pre všetkých O KVAPKU LEPŠÍCH golfistov.

Ako je už dobrou tradíciou, svojou osobnou účasťou golfový turnaj a činnosť Nadácie Kvapka Nádeje podporili okrem zástupcov popredných ekonomických subjektov, aj známe osobnosti z oblasti kultúry a športu, okrem iných: Milan Kňažko, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Ady Hajdu, Dagmar Dianová, Martin Mňahončák, Peter Kočiš, Filip Túma, Peter Šarkan Novák, Fedor Flašík, Michal Sersen, Robert Petrovický, a iní.

V tomto benefičnom turnaji išlo prioritne o pomoc detským onkologickým pacientom a prejavenie podpory Nadácii Kvapka Nádeje, ktorá od roku 2010 významne pomáha detskej onkológii na Slovensku a prostriedky, získané prostredníctvom benefičných aktivít prospeli k otvoreniu a dovybaveniu novej modernej Transplantačnej jednotky kostnej drene, ako aj nových ambulancií na vysokodávkovú fototerapiu na Klinike detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou Bratislava – Kramáre.

Hráči, ale aj ich nehrajúci sprievod, si užili nie len skvelé golfové výkony, ale aj bohatý sprievodný program, ktorý vyvrcholil fantastickou Piano show Jozefa Hollého a zábavným vyhlásením výsledkov, ktoré samozrejme neboli v tomto prípade tým najdôležitejším parametrom úspechu podujatia.

Partnermi golfového turnaja boli Motor Car Poprad s.r.o., Allianz – Slovenská poisťovňa a.s., Mattoni, TATRATEA, Vino Hruška, MISTRAL, TONI&GUY Hairmeetwardrobe, GOLF SKGA a Slovak Productions.

foto:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.884026711626896.1073741833.155838467779061&type=3

Kvapka Nádeje Golf Cup pre detskú onkológiu „po štvrté“
Prejsť na začiatok