+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Noc Nádejí 2014

Noc Nádejí 2014

5. ročník benefičného galakoncertu NOC NÁDEJÍ 2014

5. ročník benefičného galakoncertu

23.11.2014 sa uskutoční už piaty ročník benefičného galavečera  Noc nádejí, ktorý je každoročne organizovaný Nadáciou KVAPKA NÁDEJE ako vyvrcholenie verejnej zbierky na pomoc detskej onkológii. Vďaka podpore RTVS aj tento ročník bude v priamom prenose odvysielaný na Jednotke so začiatkom o 20,20 hod.

V rámci dramaturgie večera je dôraz kladený na emotívne videoklipy  „Príbehy našich detí“,  zachytávajúce príbehy rodín, v ktorých sa dieťa v dôsledku vážneho onkologického ochorenia podrobilo transplantácii kostnej drene – úspešne!
Napriek šťastným koncom, je pre rodičov a deti spomínanie na prežité zlé obdobie stále traumatizujúcim zážitkom, nevyhneme sa slzám a silným emóciám. O to krajší zážitok pre diváka je, keď na pódium príde vyliečené a šťastné dieťa.
Dôležitou súčasťou galakoncertu sú aj videoklipy, ktoré približujú divákom a potenciálnym darcom spôsoby a efektivitu využitia vyzbieraných prostriedkov z nadačnej zbierky uplynulého obdobia, ako aj charitatívne plány a projekty Nadácie KVAPKA NÁDEJE do budúcich období, ktoré budú prostredníctvom verejnej zbierky podporené.

Galavečer každoročne svojimi vystúpeniami podporujú špičkoví umelci slovenskej a českej hudobnej scény. Tento rok sa diváci môžu tešiť na špeciálne, pre tento večer pripravené vystúpenia v podaní hviezd ako Hanka Zagorová, Dominika Mirgová, Sima Martuasová, Dalibor Janda, Miro Jaroš Monika Haasová, Felix SLováček, Peter Lipa, Eva Pavlíková, Maroš Kramár, Vašo Patejdl, Suvereno. Program tiež obohatí Lúčnica a detský zbor Slovenského rozhlasu. Moderátormi galavečera budú Jarmila Lajčáková-Hargašová a Tomáš Maštalír.

Veríme, že prežijete s nami večer plný lásky, srdečnej atmosféry, dobrej hudby a životných príbehov, ktoré majú jedno spoločné – šťastný koniec.

Noc Nádejí 2014

Noc Nádejí 2014
Noc nádejí 2014

5. ročník benefičného galakoncertu

23.11.2014 sa uskutoční už piaty ročník benefičného galavečera Noc nádejí, ktorý je každoročne organizovaný Nadáciou KVAPKA NÁDEJE ako vyvrcholenie verejnej zbierky na pomoc detskej onkológii. Vďaka podpore RTVS aj tento ročník bude v priamom prenose odvysielaný na Jednotke so začiatkom o 20,20 hod.

V rámci dramaturgie večera je dôraz kladený na emotívne videoklipy „Príbehy našich detí“, zachytávajúce príbehy rodín, v ktorých sa dieťa v dôsledku vážneho onkologického ochorenia podrobilo transplantácii kostnej drene – úspešne!
Napriek šťastným koncom, je pre rodičov a deti spomínanie na prežité zlé obdobie stále traumatizujúcim zážitkom, nevyhneme sa slzám a silným emóciám. O to krajší zážitok pre diváka je, keď na pódium príde vyliečené a šťastné dieťa.
Dôležitou súčasťou galakoncertu sú aj videoklipy, ktoré približujú divákom a potenciálnym darcom spôsoby a efektivitu využitia vyzbieraných prostriedkov z nadačnej zbierky uplynulého obdobia, ako aj charitatívne plány a projekty Nadácie KVAPKA NÁDEJE do budúcich období, ktoré budú prostredníctvom verejnej zbierky podporené.

Galavečer každoročne svojimi vystúpeniami podporujú špičkoví umelci slovenskej a českej hudobnej scény. Tento rok sa diváci môžu tešiť na špeciálne, pre tento večer pripravené vystúpenia v podaní hviezd ako Hanka Zagorová, Dominika Mirgová, Sima Martuasová, Dalibor Janda, Miro Jaroš Monika Haasová, Felix SLováček, Peter Lipa, Eva Pavlíková, Maroš Kramár, Vašo Patejdl, Suvereno. Program tiež obohatí Lúčnica a detský zbor Slovenského rozhlasu. Moderátormi galavečera budú Jarmila Lajčáková-Hargašová a Tomáš Maštalír.

Veríme, že prežijete s nami večer plný lásky, srdečnej atmosféry, dobrej hudby a životných príbehov, ktoré majú jedno spoločné – šťastný koniec.

Noc Nádejí 2014

Noc nádejí 2014
Prejsť na začiatok