+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Deň Nádejí 2019 v Bory Mall a Noc Nádejí 2019 v RTVS

Darujme spolu o kvapku lepšie Vianoce deťom v nemocniciach

(Tlačová správa, 25.11.2019)

facebook
Facebook podujatia Darujme spolu o kvapku lepšie Vianoce deťom v nemocniciach

Nadácia Kvapka Nádeje, ktorá dlhodobo podporuje najmä detských onkologických pacientov, oslavuje svoje 10. výročie pôsobenia na Slovensku. Pri tejto príležitosti pripravila benefičný koncert Deň Nádejí, ktorý sa uskutoční 7. 12. 2019 od 10,30 hod. v OC Bory Mall v Bratislave, a na ktorom vystúpia Miro Jaroš, Spievankovo, Dominika Mirgová, Suvereno, Majself a ďalší.

Charitatívny Deň Nádejí podporia mimoriadnou akciou aj „o kvapku lepšie“ partnerské predajne siete kníhkupectiev Panta Rhei, hračkárstva Alltoys, Titi papiernictvo a Vnímavé deti.

V týchto predajniach môžu zákazníci od 25. novembra do 15. decembra 2019 zakúpiť a darovať deťom v nemocniciach darčeky s osobným venovaním, alebo prispieť na charitatívne projekty Nadácie Kvapka Nádeje zakúpením benefičnej nálepky „DAROVAL SOM KVAPKU NÁDEJE“, ktorej symbolická hodnota je 2,–Eur. Celý výťažok z predaja nálepiek bude súčasťou verejnej zbierky „ Kvapka Nádeje pre detskú onkológiu“.

V každej  zo spomenutých predajní bude pripravený charitatívny „darcovský“ nákupný vozík do ktorého budú môcť zákazníci vložiť zakúpené darčeky. V sobotu 7. decembra 2019 odovzdajú zástupcovia predajní zakúpené darčeky v rámci podujatia Deň Nádejí. Priamy prenos tohto podujatia, odvysiela RTVS na Jednotke. Darčeky budú odovzdané deťom v detských nemocniciach v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici.

Charitatívnu aktivitu „Darujme spolu o kvapku lepšie Vianoce deťom v nemocniciach“ podporia aj ambasádori Nadácie Kvapka Nádeje Jarmila Hargašová Lajčáková, Richard Lintner, Juraj Bača a ďalší, ktorí sa 27. novembra od 16,00 hodiny  postavia za predajné pulty partnerov Dňa Nádejí a budú zákazníkom ponúkať „O kvapku lepšie vianočné darčeky pre deti v nemocniciach“ hovorí Štefan Bernát, správca Nadácie Kvapka Nádeje.

Darujme spolu o kvapku lepšie Vianoce deťom v nemocniciach

„Panta Rhei a Nezisková organizácia Panta Rhei dlhodobo spolupracujú s Nadáciou Kvapka Nádeje. Tento rok sme sa rozhodli podporiť nadáciu finančne, ale aj zapojením sa do tohto projektu, kde žiadame aj zákazníkov o pomoc. Keď spojíme sily, výsledok bude zaručene dobrý a pomôžeme urobiť krajšie Vianoce malým pacientom, ktorí si to zaslúžia.“ Hovorí Miloš Božek, výkonný riaditeľ Panta Rhei.

„ Sme veľmi radi, že aj Vnímavé deti sa tento rok stali súčasťou veľkej rodiny podporovateľov Nadácie Kvapka Nádeje, s ktorou pomáhame šíriť myšlienku pomoci chorým deťom v našej spoločnosti. Sme presvedčení, že príležitosť darovať hračky deťom, ktoré momentálne prežívajú neľahké chvíle, vyčarí na ich tvárach vzácny úsmev. Tešíme sa, že aj vďaka nám a všetkým dobrosrdečným ľuďom, budú darčeky tohtoročných Vianoc pre deti v nemocniciach plné prekvapení.“ Dodáva Viktor Murcín, riaditeľ predajne Vnímavé deti.

K myšlienke benefičného koncertu sa pripojilo aj nákupno-zábavné centrum BORY MALL.  „S veľkou radosťou prispievame aj našou kvapkou k detskej radosti na miestach, kde sa ráta každý úsmev. Veríme, že veľa pozitívnej energie a úsmevov pošleme všetkým deťom aj z veselého vianočného koncertu Deň nádejí už 7.12. v Bory Mall, hovorí Marian Hornyak, marketing manager BORY MALL.

Noc nádeji 2019

Bližšie informácie:
NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE
02-43423901, 0905918594
kvapkanadeje@kvapkanadeje.sk
www.kvapkanadeje.sk

Deň Nádejí 2019 v Bory Mall a Noc Nádejí 2019 v RTVS
Prejsť na začiatok