+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Noc nádejí 2019

Noc nádejí 2019

Jubilejný 10. Ročník benefičného galavečera „NOC NÁDEJÍ 2019“

V sobotu 7. Decembra 2019, mali diváci Slovenskej televízie možnosť sledovať jubilejný desiaty ročník benefičného galavečera „Noc Nádejí 2019“.

Oslava to bola vďaka skvelým účinkujúcim, dojímavým príbehom vyliečených detských pacientov a ich stretnutiam s darcami krvotvorných buniek, ktorý im zachránili život a samozrejme štedrým sponzorom a divákom naozaj honosná a dôstojná.

O hodnotný umelecký zážitok sa postarali populárny slovenskí aj českí umelci Helena Vondráčková, Miro Žbirka, Adriana Kučerova, Miro Jaroš, Dominika Mirgová, Otokar Klein, Dominika Richterová, Martin Chodúr, Kristína Peláková, Suvereno, Martin Madej, Cimbal Brothers a Detský a dievčenský spevácky zbor Slovenského rozhlasu. Večerom sprevádzali moderátori Štefan Skrúcaný, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Karin Majtánová a Juraj Bača.

Vďaka štedrým divákom a sponzorom sa na realizáciu charitatívnych projektov celoslovenského významu, ktoré Nadácia Kvapka Nádeje realizuje, podarilo počas galavečera Noc Nádejí 2019 vyzbierať viac ako 200.000,- EUR

Zo srdca ĎAKUJEME aj všetkým „o kvapku lepším“ partnerom galavečera Noc Nádeje 2019, ktorý významnou mierou prispeli k úspešnému priebehu nášho charitatívneho podujatia.

Noc nádejí 2019 Noc nádejí 2019


Noc nádejí na RTVS

Sobota 7.12.2019 20:30

Charitatívny galavečer RTVS a Nadácie Kvapka nádeje.
Noc nádejí 2019
RTVS a Nadácia Kvapka nádeje oslavujú 10.výročie vzájomnej spolupráce a spoločnej pomoci, ktorej cieľom je pomoc Transplantačnej jednotke kostnej drene na bratislavských Kramároch, detským onkologickým oddeleniam v Košiciach a Banskej Bystrici a rovnako aj Národnému registru darcov kostnej drene. Aj v tento večer prinesieme prostredníctvom piatich emotívnych príbehov vyliečených detí nádej pre všetkých, ktorí so zákernými onkologickými ochoreniami bojujú. Súčasťou večera budú prvé veľké stretnutia detí a ich rodičov s anonymnými darcami kostnej drene, s ľuďmi, ktorí deťom svojim darcovstvom zachránili to najcennejšie – život. Darcovstvo kostnej drene funguje na medzinárodnej báze, je výsledkom spolupráce slovenského registra darcov kostnej drene s registrami iných krajín. Tento rok našich malých hrdinov zoznámime s darcami z Nemecka, Poľska, Slovenska, aj zo Spojených štátov amerických. Slávnostný večer moderujú Jarmila Lajčáková-Hargašová, Karin Majtánová, Juraj Bača, Štefan Skrúcaný a Michal Slanička.


Noc nádejí 2019
Prejsť na začiatok