+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

We Love Coty 20 rokov… a CO TY?

We Love Coty 20 rokov... a CO TY?

„Práve tento rok má naša Coty pobočka 20 rokov. Dospeli sme do štádia, kedy máme všetko, široké portfólio úspešných značiek, skúsený tím ľudí a unikátnu firemnú kultúru, na ktorú sme pyšní. Sme šťastní a nadšení, ale chceme byť „o kvapku lepší“ a pomáhať tým najmenším. Milujeme Coty a naše srdce chceme použíť pre dobrú vec. Sme zapálení pomôcť chorým deťom. Spojili sme sily s Nadáciou KVAPKA NÁDEJE.“

Coty zamestnanci

Máme unikátne produkty

We Love CotyCoty pokrýva veľmi široké portfólio značiek. Dekoratívna kozmetika dnes zahŕňa Astor, Rimmel London, Sally Hansen, Miss Sporty alebo New York Color. Ajvoňavý svet Coty sa nám statočne rozrástol: adidas, Playboy, Guess, David Beckham, Celine Dion, Beyoncé, Tonino Lambrorghini, Esprit, Halle Berry, Lady Gaga, Heidi Klum, Kate Moss, Kylie Minogue a stálice Pret a Porter, Exclamation alebo Chanson. Prestížny svet pojíma vône Calvin Klein, Davidoff, Jil Sander, Bottega Venetta, Chloé, Marc Jacobs, Roberto Cavalli, Cerruti, Madonna, Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez, Joop a kozmetiku Lancaster.

Pomáhame celosvetovo

Coty Inc. je zakladajúcim partnerom DKMS, najväčšej svetovej neziskovej organizácie darcov kostnej drene. Úsilie Coty už pomohlo mnohým pacientom s leukémiou nájsť vhodného darcu a tým zvýšiť ich šance na prežitie. Organizácia umožnila už viac ako 29 000 transplantácií kostnej drene z fondu viac než 3 miliónov registrovaných darcov.

Pomáhame lokálne

V rámci osláv 20 ročného výročia našej Coty pobočkychceme osláviť krásu človeka. Tá pravá krása vychádza zo srdca každého z nás. Podporujeme Nadáciu KVAPKA NÁDEJE a jej projekt O kvapku lepší.

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

O kvapku lepšíNadácia KVAPKA NÁDEJE bola založená v júli roku 2010, s cieľom trvale a kontinuálne podporovať liečebné, školské, kultúrne a sociálne potreby chorých detí a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením na území Slovenskej Republiky.

Snahou Nadácie KVAPKA NÁDEJE je vytvoriť na Slovensku pre detských onkologických a hematologických pacientov lekárske pracoviská a podmienky svetovej úrovne, ktoré pre nich môžu predstavovať reálnu šancu na záchranu života, uzdravenie a návrat do normálneho života.

Nadácii KVAPKA NÁDEJE sa vďaka štedrosti darcov a sponzorov, prostredníctvom kultúrnych, športových a spoločenských benefičných aktivít, podarilo vyzbierať a pomôcť tak doteraz detskej onkológii sumou takmer 650.000 EUR.

Prostredníctvom získaných zdrojov sa v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave, podarilo v rekordne krátkom čase otvoriť novovybudovanú transplantačnú jednotku kostnej drene a nové fototerapeutické ambulancie, čím sa stalo toto oddelenie najmodernejším onkologickým pracoviskom pre detských pacientov z celého Slovenska.

V súčasnosti sú aktivity Nadácie KVAPKA NÁDEJE zamerané na pomoc pri financovaní prístrojového vybavenia Transplantačnej jednotky kostnej drene Kliniky detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave, s dôrazom na zlepšení diagnostických postupov a liečebných metód. Ďalším z Nadáciou podporovaných projektov je nákup nových potrebných prístrojov
pre Národný register kostnej drene. Zároveň sa pripravujú nové projekty na podporu regionálnych hemato–onkologických centier v Košiciach, Bratislave a Banskej Bystrici.

Nadáciu KVAPKA NÁDEJE v jej benefičných aktivitách pravidelne podporujú populárne osobnosti kultúrneho, športového a spoločenského života ako aj významné ekonomické subjekty uvedomujúce si svoju zodpovednosť voči spoločnosti.

Pomôžte nám naplnit naše srdcia

Spojme naše sily!

Keď to vieme v predajnom procese, pôjde nám to v tomto prípade ľahko.
Zapojíme seba ako zamestnancov, Coty ako spoločnosť uvedomujúcu si svoj sociálny význam, našich obchodných partnerov, spolupracujúce agentúry, vydavateľstvá časopisov a našich spotrebiteľov.

Máme putovné pokladničky, ktoré budú cestovať z našich Coty recepcií cez vybraté akcie, recepcie našich obchodných partnerov až na galavečer, kde čiastku slávnostneod ovzdáme Nadácii KVAPKA NÁDEJE. Finančný obnos bude využitý na nákup konkrétneho zariadenia, ktoré pomôže chorým deťom. Srdcové putovné pokladničky boli vyrobené agentúrou Srdce Evropy a na ich dekorácii sa podielali deti z motolskej nemocnice a naše Coty deti. Spojme sily a buďme „o kvapku lepší“!

O kvapku lepší Coty
Spojujeme naše sily s našimi obchodnými partnermi. Pre spoluprácu sme si vybrali FAnn parfumerie. Buďte s nami „o kvapku lepší“, kupujte náramky We Love Coty a prispejte tak na liečbu chorých detí akútnou leukémiou. Náramok si môžete kúpiť v sieti parfumérií FAnn k akémukoľvek výrobku z Coty portfólia. Celý výťažok z predaja bude určený na nákup prístrojového vybavenia a prevádzky Transplantačnej jednotky kostnej drene prostredníctvom Nadácie KVAPKA NÁDEJE. Náramok si tiež
môžete kúpiť spoločne s našimi produktami v týchto
e-shopoch: www.coty.cz, www.coty.sk, www.rimmel.cz, www.rimmel.sk, www.miss-sporty.cz, www.miss-sporty.sk.

Pomáhajte a súťažte zároveň
Na stránkach www.facebook.com/welovecoty sa dozviete mnoho pútavého o našich značkách, histórii Coty, veľa zaujímavostí zo sveta vôní a dekoratívnej kozmetiky a zároveň môžete každý deň súťažiť o naše produkty.

Väčšinu odpovedí na naše otázky nájde každý spotrebiteľ na stránkach o projekte www.welovecoty.cz alebo www.welovecoty.sk.
We Love Coty 20 rokov
A co ty?

We Love Coty 20 rokov… a CO TY?
Prejsť na začiatok