+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Študenti Hotelovej Akadémie venovali o Kvapku lepší Deň Detí detským onkologickým pacientom transplantačnej jednotky kostnej drene v DFNsP v Bratislave

Študenti Hotelovej Akadémie venovali o Kvapku lepší Deň Detí detským onkologickým pacientom transplantačnej jednotky kostnej drene v DFNsP v Bratislave

Hotelová akadémia - EgoV sobotu 01. 06. 2013 sa v rámci Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny stalo Námestie slobody v Piešťanoch dejiskom charitatívneho podujatia s názvom O kvapku lepšia Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera. Cieľom podujatia bolo preukázať spolupatričnosť s onkologicky chorými deťmi a ich rodinami a podporiť ich v boji so zákerným ochorením, a to prostredníctvom finančnej zbierky a benefičným predajom gastronomických špecialít, ktorého výnos bol v plnej výške venovaný prostredníctvom Nadácie KVAPKA NÁDEJE na nákup prístrojového vybavenia pre novú transplantačnú jednotku kostnej drene DFNsP v Bratislave.

Toto benefičné podujatie, ktoré v spolupráci s Nadáciou KVAPKA NÁDEJE organizovala Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera v Piešťanoch, svojou účasťou okrem obyvateľov a návštevníkov kúpeľného mesta podporil aj primátor mesta Piešťany Remo Cicutto. K úspechu podujatia nezištne prispeli svojimi atraktívnymi vystúpeniami aj populárni umelci: Ego, Adam Ďurica, Paulina Ištvancová, či THotelová akadémia - Egohomas Puskailer a ďalší. Moderátorom podujatia bol Martin Madej.

Symbolický šek na výnos zo zbierky študentov hotelovej akadémie z rúk riaditeľa Hotelovej akadémie v Piešťanoch Ladislava Blaškoviča za Nadáciu KVAPKA NÁDEJE prevzali MUDr. Marcela Laiferová a Viktor Horjan.

“Vďaka patrí všetkým o kvapku lepším umelcom, sponzorom a podporovateľom, ale i návštevníkom, ktorí kúpou výrobkov prispeli k úspechu podujatia, a dali tak detským pacientom o kvapku viac nádeje na uzdravenie”, povedal hlavný organizátor podujatia a riaditeľ Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch Ladislav Blaškovič.

“Najväčšie uznanie za ochotu, entuziazmus a profesionalitu patrí pedagógom a študentom Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch”, doplnil Štefan Bernát, správca nadácie Kvapka Nádeje.

Hotelová akadémiaNadácia KVAPKA NÁDEJE bola na Slovensku založená v júli roku 2010, s cieľom trvale a kontinuálne podporovať liečebné, školské, kultúrne a sociálne potreby chorých detí a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením. Prostredníctvom benefičný aktivít v roku 2010 a 2012 sa nám podarilo zabezpečiť na novú Transplantačnú jednotku kostnej drene Kliniky detskej hematológie a onkológie DFNsP takmer 650 tisíc EUR. Prostredníctvom takto
získaných zdrojov sa v DFNsP v Bratislave podarilo v rekordne krátkom čase, na Deň detí, teda 01. 06. 2011, otvoriť novovybudovanú Transplantačnú jednotku, ktorá sa stala najmodernejším pracoviskom pre choré deti z celého Slovenska a odvtedy sme pomohli zakúpením viacerých nových moderných a jedinečných prístrojov pre túto kliniku.

Pre viac informácií, prosím neváhajte nás kontaktovať.
Štefan Bernát – správca Nadácie KVAPKA NÁDEJE
E-mail: kvapkanadeje@kvapkanadeje.sk
Telefón: 02-43423901, 0905918594

Hotelová akadémia - Laiferová, HorjanHotelová akadémia - Madej, Blaškovič

Hotelová akadémia - Madej, Cicutto Hotelová akadémia - Puskailer

Študenti Hotelovej Akadémie venovali o Kvapku lepší Deň Detí detským onkologickým pacientom transplantačnej jednotky kostnej drene v DFNsP v Bratislave
Prejsť na začiatok