+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Vyparádená Judínyová, šedivý Skrúcaný v trenkách: Takto ste ich ešte nevideli!

BRATISLAVA – Tak toto je naozaj netradičný pohľad! Erika Judínyová na fotke dokonalo vyparádená, Štefan Skrúcaný ako Santa Claus so šedivou bradou a v trenkách. Nejde však o žiadnu snímku zo súkromného albumu známej dvojice. Prominentný pár sa totiž rozhodol podporiť charitatívnu myšlienku a nechal sa zvečniť do benefičného kalendára určeného pre rok 2015.

Zmysel pre humor a srdce im určite nechýba! Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný patria k osobnostiam slovenského šoubiznisu, ktoré sa radi zapájajú do charitatívnych projektov. A výnimku neurobili ani tentokrát. Známa dvojica bez váhania prijala ponuku na nafotenie benefičného kalendára s názvom Posol o kvapku lepších správ, ktorý sa už túto stredu dočká svojho krstu. No a práve vďaka tomu vznikla fotka, ktorá vyvoláva úsmev a udivenie zároveň. Zaľúbenci sú totiž na snímke tak, ako sme ich doposiaľ nemali možnosť vidieť.

čítaj ďalej >>

Vyparádená Judínyová, šedivý Skrúcaný v trenkách: Takto ste ich ešte nevideli!
Prejsť na začiatok