+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Komu venujú známe tváre svoje peniaze?

Obdobie podávania daňových priznaní patrí medzi najhektickejšie vôbec. Svetlejšiu stránku platenia daní predstavuje možnosť poukázať 2 percentá niektorej z množstva neziskových organizácií, ktoré sa venujú charite a dobročinným aktivitám. Medzi ne patrí aj Nadácia Kvapka nádeje, ktorá celoročne spolupracuje s množstvom známych tvárí, ktoré jej aktivity rady podporujú. Priložia ruku k dielu aj tento raz?
Nadácia KVAPKA NÁDEJE úzko spolupracuje s klinikou detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave, ktorá je jediným miestom v Slovenskej republike kde sa od roku 1995 prevádzajú transplantácie kostnej drene. Transplantačná jednotka prešla v posledných rokoch rozsiahlou prestavbou, v rámci ktorej boli rozšírené kapacitné možnosti a zmodernizovaná prístrojová a laboratórna technika oddelenia. V súčasnosti sa pracuje na výstavbe dvoch sterilných boxov na Detskej klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou (DKAIM DFNsP), ktorej hodnota je približne 250 000 EUR. Kvapka nádeje smeruje všetky príspevky z dvoch percent práve na tento projekt. Podľa našich informácií už teraz môže rátať s podporou viacerých známych osobností.
čítaj ďalej >>

Komu venujú známe tváre svoje peniaze?
Prejsť na začiatok