+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Shell v spolupráci s Nadáciou Kvapka Nádeje

NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE

SHELL Slovakia = O KVAPKU LEPŠÍ PARTNER  NADÁCIE KVAPKA NÁDEJE OD ROKU 2011

2. decembra 2011 nadviazala spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o. spoluprácu s Nadáciou KVAPKA NÁDEJE, ktorá sa zameriava na podporu potrieb detí postihnutých nádorovým ochorením. Zákazníci vernostného programu Shell CLUBSMART môžu pomôcť chorým deťom darovaním svojich bodov Nadácii KVAPKA NÁDEJE.

Za každý darovaný bod pripíše spoločnosť Shell  na konto nadácie 3,3 centa.

Ako môžete prispieť svojou kvapkou nádeje vy?

  1. Požiadajte prosím obsluhu čerpacej stanice Shell, aby z Vašeho Shell CLUBSMART konta odrátala počet bodov, ktoré ste sa rozhodli venovať Nadácií KVAPKA NÁDEJE a spoločnosť Shell následne poukáže za každý darovaný bod na konto Nadácie KVAPKA NÁDEJE 3,3 centa. Získané prostriedky budú použité na nákup prístrojového vybavenia pre novú Transplantačnú jednotku kostnej drene  Kliniky detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave. Ako potvrdenie a prejav vďačnosti obdržíte od Nadácie Kvapka Nádeje ďakovný list.
  2. Členovia vernostného programu Shell CLUBSMART môžu darovať svoje body aj online na stránke https://www.shellsmart.com/smart/reward?code=21375&site=sk-sk
  3. Členovia vernostného programu Shell CLUBSMART sa môžu zapojiť aj do online benefičných dražieb o atraktívne predmety, ktoré nadácií venovali prominentný podporovatelia https://www.shellsmart.com/smart/spend_points?site=sk-sk

Pre viac informácií sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktoch:

NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE
Mierová 83, 821 05 Bratislava
Tel.: +421-2-43423901
Fax: +421-2-43423900
E-mail: info@kvapkanadeje.sk  kvapkanadeje@zoznam.sk
Fax: www.kvapkanadeje.sk

Shell v spolupráci s Nadáciou Kvapka Nádeje
Prejsť na začiatok