+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Hera odovzdala šek Nadácii Kvapka nádeje

Značka Hera odovzdala Nadácii Kvapka nádeje výťažok z kampane „O Kvapku väčšia radosť z vianočného pečenia“. Šek na sumu 15,264 euro, určený na podporu liečby onkologicky chorých detských pacientov, prebrala zakladateľka nadácie Vendula Pizingerová a správca nadácie Štefan Bernát.

Tradičný výrobca rastlinného tuku na pečenie Hera pripravil za cieľom podpory aktivít  Nadácie Kvapka Nádeje dobročinnú vianočnú kampaň „O Kvapku väčšia radosť z pečenia“. Výslednú  sumu 15,264 euro značka poskladala spoločne so svojimi spotrebiteľmi.   Tí v čase od 1. Novembra  2018 do konca decembra 2018 prispeli nákupom akejkoľvek Hery  jedným percentom z jej ceny na podporu  Nadácie Kvapka nádeje. „Mesiace november a december sme zvolili zámerne. Tie sú  totiž pre značku Hera najsilnejším obdobím predaja v roku a obdobie Vianoc by malo byť o konaní dobrých skutkov, “  vysvetľuje načasovanie kampane Ivona Jeníčková, brand manažerka značky Hera.  Celková suma získaná v rámci kampane „O Kvapku väčšia radosť z pečenia“ predstavuje 15,264 euro.

čítaj ďalej >>

Hera odovzdala šek Nadácii Kvapka nádeje
Prejsť na začiatok