+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

E-aukcie pre Nadáciu KVAPKA NÁDEJE a ĽudiaĽuďom.sk

NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE

Bratislava – Vydražiť si zaujímavú vec, službu či zážitok a zároveň prispieť na charitatívne aktivity Nadácie KVAPKA NÁDEJE umožní od 17. októbra 2012 nový spoločný fundraisingový projekt portálu ĽudiaĽuďom.sk a Nadácie KVAPKA NÁDEJE.

Záujemci a darcovia môžu využiť novú formu podpory dobročinných aktivít a zúčastniť sa na internetovej adrese aukcie.ludialudom.sk benefičnej aukcie, v ktorej môžu získať atraktívne predmety. Výťažok z týchto e-aukcií pôjde na podporu charitatívnych projektov a aktivít Nadácie KVAPKA NÁDEJE publikovaných na portáli ĽudiaĽuďom.sk.

Prvú e-aukciu na stránku pridala Nadácia Kvapka nádeje, ktorá je hlavným partnerom projektu. Používatelia môžu oddnes okrem iných atraktívnych komodít, dražiť obed so zakladateľkou nadácie Vendulou Svobodovou. Ten s najvyššou ponukou zároveň prispeje na prístroj Neuroset EEG BIOFEEDBACK určený na psychosociálnu regeneráciu a liečbu pre detských pacientov jednotky kostnej drene Kliniky detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave

“E-aukcie majú pomôcť našim príjemcom získať finančné prostriedky na ich výzvy. Veríme, že čím bude predmet benefičnej aukcie atraktívnejší, tým väčšia je pravdepodobnosť, že bude zo strany “charitatívnych dražiteľov” dostatočný záujem aby sme získali dostatok zdrojov na konkrétny benefičný projekt. Niekedy pritom nejde ani tak o hodnotu veci, ako o samotný nápad. Medzi prvými e-aukciami sú napríklad stretnutia či spoločné aktivity s rôznymi populárnymi a mediálne známymi ľuďmi,” hovorí manažér portálu Roland Kyška.

E-aukcie budú môcť vyhlasovať príjemcovia s uverejnenými výzvami na podporu na portáli ĽudiaĽuďom.sk, ale aj tí, ktorí sa rozhodnú niektorej z výziev pomôcť. Jedinou podmienkou je, aby výťažok z takýchto e-aukcií išiel priamo na dobročinné a verejnoprospešné projekty. Celý výťažok z e-aukcie sa vždy pripisuje medzi dary konkrétnej výzve na ĽudiaĽuďom.sk. Dražitelia ani vyhlasovatelia e-aukcií neplatia žiadne poplatky.

Dražitelia postupne prihadzujú k vyvolávacej cene a predmet e-aukcie získa ten, kto do jej konca ponúkne najviac. Na rozdiel od iných dražobných portálov získanú sumu neobdrží vyhlasovateľ ani sa od nej neodrátavajú žiadne jeho obstarávacie náklady, prípadne poplatky za zrealizovanú aukciu a ani žiadne iné skryté náklady, ale celá suma sa daruje prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom.sk na výzvu ktorú určil ten, kto tento predmet do aukcie venoval.

Bratislava, 17.10.2012

Nadácia Kvapka nádeje
Mierová 83, Bratislava
e-mail: kvapkanadeje@kvapkanadeje.sk,
info@kvapkanadeje.sk
tel:+421 2 43423901
mob: +421 905 918594
fax: +421 2 43423900
web: www.kvapkanadeje.sk


Prebiehajúce aukcie:

Vydražte si obed s Vendulou Svobodovou a podporte tak prosím charitatívne aktivity Nadácie KVAPKA NÁDEJE. Využite šancu zoznámiť sa s touto populárnou osobnosťou s veľkým srdcom, ktorá v Čechách a na Slovensku zapojila do charitatívnej činnosti osobnosti kultúrneho, športového, ekonomického aj politického života a dokázala tak, že potreba a chuť pomáhať je súčasťou ľudskej prirodzenosti a zodpovednosti k ostatným.

http://aukcie.ludialudom.sk/aukcie/zazitky/stretnutia/obed_s_prezidentkou_nadacie_kvapka_nadeje_vendulou_svobodovou

Vydražte si autentický reprezentačný dres Slovenska s podpismi reprezentačného A mužstva a podporte charitatívne aktivity Nadácie Kvapka Nádeje pre Transplantačnú jednotku kostnej drene v DFNsP v Bratislave. V mene detských pacientov našim reprezentantom ako aj realizačnému tímu za ochotu a podporu srdečne ďakujeme.

http://aukcie.ludialudom.sk/aukcie/tovary/darceky/reprezentacny_dres_slovenska_s_podpismi_reprezentacneho_a_muzstva

Vydražte si individuálnu lekciu yogy s Adelou Banášovou a podporte tak charitatívne aktivity Nadácie KVAPKA NÁDEJE pre Transplantačnú jednotku kostnej drene v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave. V mene detských pacientov Adele za ochotu a podporu srdečne ďakujeme.

http://aukcie.ludialudom.sk/aukcie/zazitky/stretnutia/individualna_lekcia_jogy_s_adelou_banasovou

Vydražte si knihu 70 rokov (c)Lasica s vlastnoručným podpisom majstra Milana Lasicu a podporte tak charitatívne aktivity Nadácie Kvapka Nádeje.

http://aukcie.ludialudom.sk/aukcie/tovary/darceky/kniha_70_rokov_s_vlastnorucnym_podpisom_majstra_milana_lasicu

Vydražte si raňajky s Adelou a Sajfom v ich rannej šou vo Fun Radiu a podporte tak charitatívne aktivity Nadácie Kvapka Nádeje.

http://aukcie.ludialudom.sk/aukcie/zazitky/stretnutia/ranajky_s_adelou_a_sajfom_v_ich_rannej_sou_vo_fun_radiu

Vydražte si 5 Individuálnych tanečných lekcií s Petrom Modrovským a podporte tak charitatívne aktivity Nadácie KVAPKA NÁDEJE pre Transplantačnú jednotku kostnej drene v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave. V mene detských pacientov Petrovi za ochotu a podporu srdečne ďakujeme.

http://aukcie.ludialudom.sk/aukcie/umenie/pamiatkove_predmety/5_individualnych_tanecnych_lekcii_s_petrom_modrovskym

Vydražte si fotenie s fotografkou celebrít Petrou Ficovou a podporte tak charitatívne aktivity Nadácie KVAPKA NÁDEJE pre Transplantačnú jednotku kostnej drene v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave. V mene detských pacientov Petre za ochotu a podporu srdečne ďakujeme.

http://aukcie.ludialudom.sk/aukcie/sluzby/ostatne_sluzby/fotenie_s_fotografkou_celebrit_petrou_ficovou

E-aukcie pre Nadáciu KVAPKA NÁDEJE a ĽudiaĽuďom.sk
Prejsť na začiatok