+421 905 744 774      Mierová 83, 826 Bratislava       info@kvapkanadeje.sk

Nadácia KVAPKA NÁDEJE

Nadačný fond Kvapka Nádeje bol založený s cieľom trvale a kontinuálne podporovať rekonštrukciu a výstavbu novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II.detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

DARUJTE VERNOSTNÉ BODY SHELL CLUBSMART NA POMOC CHORÝM DEŤOM

NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE

Bratislava, 8. decembra 2015 – Nazbierané vernostné body môžu zákazníci čerpacích staníc Shell použiť aj na charitatívne účely a zároveň tak prispieť na pomoc chorým deťom. Vďaka získaným bodom Shell ClubSmart majú možnosť podporiť projekty Nadácie Kvapka nádeje. Aj vďaka nim sa dostanú vyzbierané finančné prostriedky práve tam, kde ich najviac potrebujú.

Zákazníci siete čerpacích staníc Shell môžu vďaka nazbieraným bodom z vernostného programu Shell ClubSmart pomáhať chorým deťom, a to prostredníctvom charitatívnych projektov Nadácie Kvapka nádeje. Za každý darovaný Shell ClubSmart bod venuje spoločnosť Shell 3,3 centa na konto nadácie. S blížiacimi sa vianočnými sviatkami budú charitatívnu akciu na čerpacích staniciach Shell pripomínať maľované zvončeky od detí z Transplantačnej jednotky kostnej drene Kliniky detskej hematológie a onkológie DFNsP na Kramároch.

„Sme naozaj radi, že spoločnosť Shell môže opäť prispieť svojou kvapkou pomoci tam, kde je to najviac potrebné. Na konci roka sa často stáva, že zákazníkom nazbierané body prepadnú, pretože skončí ich platnosť. Preto upozorňujeme v adventnom čase na možnosť venovať body jednej z nadácií, ktorá pomáha chorým deťom. Zároveň by sme radi poďakovali všetkým zákazníkom za ich podporu,“ hovorí Petr Šindler, manažér komunikácie spoločnosti Shell.

Zákazníci, ktorí chcú pomôcť chorým deťom, jednoducho vernostné body, získané nákupom či tankovaním, darujú. Obsluha na čerpacej stanici po žiadosti odpíše príslušný počet bodov v prospech nadácie. Vernostné body je možné tiež darovať prostredníctvom online portálu Shell ClubSmart, https://www.shellsmart.com/smart/reward?code=21375&site=sk-sk, prípadne sa zapojiť do online aukcie (Sekcia Vyberanie odmien/Aukcie). Do polovice januára sa v prospech Nadácie Kvapka nádeje draží ručne maľovaný zvonček podpísaný známymi osobnosťami ako: Miro Žbirka, Monika Bagárová, Filip Tuma, Nela Pocisková, Jozef Hollý, Dominika Mirgová, Miro Jaroš, Mária Čírová, Braňo Deák, Adriana Kučerová či Petr Kotvald. SHELL Slovakia, s. r. o. Einsteinova 23 851 01 Bratislava http://www.shell.sk

O Nadácii Kvapka nádeje – cielene a trvale podporuje liečebné, školské, kultúrne a sociálne potreby chorých detí, a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením. Jej snahou je vytvoriť na Slovensku pre malých onkologických a hematologických pacientov lekárske pracoviská a podmienky svetovej úrovne, ktoré pre nich môžu predstavovať reálnu šancu na uzdravenie a záchranu života.

O vernostnom programe Shell ClubSmart
Vernostný klub spoločnosti Shell je programom s najdlhšou tradíciou pre zákazníkov čerpacích staníc na slovenskom trhu. Na Slovensku pôsobí už od roku 1998 a počet zákazníkov spoločnosti Shell, ktorí sa do nej zapájajú, každým rokom stúpa. Vodič, ktorý sa stane členom tohto programu, zbiera prostredníctvom Shell ClubSmart karty body za každé natankovanie a ďalšie služby na čerpacích staniciach Shell na Slovensku a v Českej republike. Nazbierané body môžu členovia vernostného programu Shell ClubSmart vymeniť za produkty z katalógu, ďalšie výhody alebo ich darovať na charitatívne účely. Viac informácií o vernostnom programe nájdete na www.shellsmart.com alebo na čerpacích staniciach Shell.

SHELL Slovakia
Spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o. reprezentuje v Slovenskej republike záujmy materskej spoločnosti Royal Dutch Shell plc. Prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc po celom území Slovenska a ponúka medzinárodné palivové karty euroShell. Divízia Shell Aviation dodáva letecké palivo pre medzinárodné letisko v Bratislave a prostredníctvom divízie Shell Energy Europe zabezpečuje dodávky zemného plynu širokému spektru zákazníkov z oblasti priemyslu a služieb. Viac informácií ponúka www.shell.sk

DARUJTE VERNOSTNÉ BODY SHELL CLUBSMART NA POMOC CHORÝM DEŤOM
Prejsť na začiatok