Nadácia Kvapka Nádeje

Noc nádejí 2014

Noc nádejí 2014Noc nádejí vyzbierala 207 000 Eur pre detskú onkológiu

Aj tento rok zorganizovala Nadácia Kvapka nádeje benefičný koncert spojený s verejnou zbierkou na podporu detskej onkológie. Noc nádejí 2014 priniesla originálne hudobné vystúpenia známych osobností so svojimi deťmi a nový rekord v celkovej vyzbieranej sume. Diváci a štedrí sponzori podporili nadáciu a spoločne vyzbierali neuveriteľných 207 000 Eur.

Rekordná Noc nádejí. Nadácia Kvapka nádeje funguje na Slovensku od roku 2010 a od začiatku organizuje každý rok benefičný galakoncert, na ktorom vystupujú najpopulárnejší hudobní hostia. Téma othtoročného koncertu bola - deti našich detí. Na pódiu sa predstavili známe tváre v speváckych číslach so svojimi deťmi. Maroš Kramár si zaspieval s oboma synmi, hereča Eva Pavlíková prvýkrát stála na pódiu so svojou dcérou, speváčkou Katarziou, Dominika Mirgová zase zaspievala duet so svojim otcom. Svoje deti ukázali aj Peter Lipa, Dalibor Janda, či Zuzana Haasová. Na pódiu sa predstavil aj umelecký súbor Lúčnica, i spevácka legenda Hana Zagorová v sprievode talentovaného huslistu.

Na pódiu si však zaspievali aj hlavné hviezdy programu, deti, ktoré si prešli transplantáciou kostnej drene a vyliečili sa z onkologických ochorení. 8-ročný Simon si zaspieval s Mirom Jarošom. So Simou Martausovou si zaspievala Alžbetka, ktorá je zároveň súčasťou benefičného kalendára Posol o kvapku lepších správ, ktorý nadácia pripravila na rok 2015.

Mimoriadne úspešný galavečer ukončilo vystúpenie Lúčnice aj spoločná hymna Musím mať nádej, ktorú zaspieval všetci účinkujúci v špeciálnej úprave aj s raperom Suverenom. Nadácia Kvapka nádeje sa teší z mimoriadneho diváckeho ohlasu, ale aj podpory a ďakuje každému, kto prispel svojou kvapkou do spoločného mora podpory chorých detí. Tak isto poďakovanie patrí aj moderátorom Jarke Lajčákovej - Hargašovej, Tomášovi Maštalírovi a Michalovi Slaničkovi i všetkým účinkujúcim, ktorí vystúpili bez nároku na honorár.

Vyzbierané financie využije nadácia na vybudovanie sterilných boxov pre detských pacientov po transplantácií kostnej drene, ktorých zdravotný stav si vyžaduje dlhodobú izoláciu a zakúpeniu prístroja – genetického analyzátora pre potreby transplantačnej jednotky kostnej drene Kliniky detskej hematológie a onkológie DFNsP Bratislava a Národného registra darcov kostnej drene.


Pre všetkých naších O Kvapku Lepších podporovateľov, ktorí nemali možnosť vidieť premiéru galakoncertu Noc Nádejí 2014, alebo si chcú tento fantastický večer pripomenúť, ponúkame link na archív RTVS a prajeme príjemný umelecký zážitok plný silných pozitívnych emócií a skvelých hudoných výkonov, za ktoré všetkým účinkujúcim, ktorí nás nezištne podporili zo srdca ĎAKUJEME!!!

Noc nádejí RTVS


FOTO: Roman Reissmuller

Noc nádejí 2014 Noc nádejí 2014 Noc nádejí 2014 Noc nádejí 2014 Noc nádejí 2014 Noc nádejí 2014 Noc nádejí 2014 Noc nádejí 2014 Noc nádejí 2014 Noc nádejí 2014

 

O kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom