Nadácia Kvapka Nádeje

Kvapka Nádeje Golf Cup 2011 - tlačová správa

Osobnosti spoločenského, kultúrneho, športového a ekonomického života “golfovali” pre Kvapku Nádeje

Slnkom zaliaty prvý septemborvý piatok väčšina ľudí využila v rámci predĺženého víkendu ako poslednú šancu užiť si koniec letných prázdnin. Bohužiaľ na hematologicko – onkologickom oddelení Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch sú hospitalizované choré detičky, ktoré aj tieto slnečné dni musia stráviť po transplantácií kostnej drene bez svojich blízkych.


V snahe zlepšiť podmienky, v ktorých deti musia tráviť tieto, pre nich najťažšie dni, 02.09.2011 Nadácia Kvapka Nádeje usporiadala v Golfovom resorte Skalica benefičný golfový turnaj osobností ekonomického a spoločenského života KVAPKA NÁDEJE GOLF CUP, ktorého finančný výnos je určený na verejnoprospešný účel, rekonštrukcie a dostavby Transplantačnej jednotky kostnej drene II. detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave. Golfový turnaj sa uskutočnil pod záštitou manželky prezidenta SR, pani Silvie Gašparovičovej, ktorá podporila toto podujatie aj osobnou účasťou. V rámci tohto charitatívneho podujatia sa podarilo od sponzorov a partnerov zabezpečiť takmer 13.000,- EUR, ktoré poslúžia na prístrojové vybavenie transplantačnej jednotky kostnej drene.


Svojou osobnou účasťou činnosť nadácie Kvapka Nádeje podporili okrem zástupcov popredných ekonomických subjektov aj známe osobnosti z oblasti kultúry a športu, okrem iných: Milan Kňažko, Ján Króner, Filip Tůma, Ady Hajdu, Richard Lintner, Peter Sklár, Iveta Malachovská, Peter Batthyányi, Martin Mňahončák a iný. Generálnym partnerom benefičného golfového turnaja bola spoločnosť Edymax, pracovná a personálna agentúra - moderný a dynamický poskytovateľ služieb pre obchodných partnerov i uchádzačov o zamestnanie.


Nadácia Kvapka Nádeje má za cieľ trvale a kontinuálne podporovať liečebné a sociálne potreby chorých detí a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením. Aktivity nadácie sú zamerané na pomoc pri financovaní výstavby novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II. detskej kliniky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.


Bratislava, 05. 09. 2011


NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE
Mierová 83, 821 05 Bratislava
Tel.: +421-2-43423901
Fax: +421-2-43423900
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Fax: www.kvapkanadeje.sk

Kvapka nádeje Golf Cup - Skalica 2011 Kvapka nádeje Golf Cup - Skalica 2011

Kvapka nádeje Golf Cup - Skalica 2011 Kvapka nádeje Golf Cup - Skalica 2011

Kvapka nádeje Golf Cup - Skalica 2011

Kvapka nádeje Golf Cup - Skalica 2011
Kvapka nádeje Golf Cup - Skalica 2011
Kvapka nádeje Golf Cup - Skalica 2011

Kvapka nádeje Golf Cup - Skalica 2011

STV – Goly Body Sekundy

O kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom