Nadácia Kvapka Nádeje

Kvapka Nádeje Golf Cup pre detskú onkológiu „po štvrté“

V krásnu slnečnú sobotu 28. júna 2014 hostil Golf Resort Black Stork Veľká Lomnica osobnosti spoločenského, kultúrneho a ekonomického života, ktoré sa spojili v snahe byť O KVAPKU LEPŠÍ a pomôcť vytvoriť O KVAPKU LEPŠIE podmienky pre deti s onkologickými ochoreniami.

Benefičný golfový turnaj, Kvapka Nádeje Golf Cup 2014, nad ktorým láskavo prijal záštitu minister spravodlivosti SR Tomáš Borec, sa stal stabilnou súčasťou športovo-spoločenského programu pre všetkých O KVAPKU LEPŠÍCH golfistov.

Ako je už dobrou tradíciou, svojou osobnou účasťou golfový turnaj a činnosť Nadácie Kvapka Nádeje podporili okrem zástupcov popredných ekonomických subjektov, aj známe osobnosti z oblasti kultúry a športu, okrem iných: Milan Kňažko, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Ady Hajdu, Dagmar Dianová, Martin Mňahončák, Peter Kočiš, Filip Túma, Peter Šarkan Novák, Fedor Flašík, Michal Sersen, Robert Petrovický,  a iní.

V tomto benefičnom turnaji išlo prioritne o pomoc detským onkologickým pacientom a  prejavenie podpory Nadácii Kvapka Nádeje, ktorá od roku 2010 významne pomáha detskej onkológii na Slovensku a prostriedky, získané prostredníctvom benefičných aktivít prospeli k otvoreniu a dovybaveniu novej modernej Transplantačnej jednotky kostnej drene, ako aj nových ambulancií na vysokodávkovú fototerapiu na Klinike detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou Bratislava - Kramáre.

Hráči, ale aj ich nehrajúci sprievod, si užili nie len skvelé golfové výkony, ale aj bohatý sprievodný program, ktorý vyvrcholil fantastickou Piano show Jozefa Hollého  a zábavným vyhlásením výsledkov, ktoré samozrejme neboli v tomto prípade tým najdôležitejším parametrom úspechu podujatia.

Partnermi golfového turnaja boli Motor Car Poprad s.r.o., Allianz – Slovenská poisťovňa a.s., Mattoni, TATRATEA, Vino Hruška, MISTRAL, TONI&GUY Hairmeetwardrobe, GOLF SKGA a Slovak Productions.


foto:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.884026711626896.1073741833.155838467779061&type=3

O kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom