Nadácia Kvapka Nádeje

Krása a šport sa spojili na pomoc deťom

Bratislava 7.apríl 2014 - Čo majú spoločné finalistky Miss Slovensko a odvážni bežci víkendového ČSOB Bratislava marathonu? Všetci podali pomocnú ruku chorým deťom a zapojili sa do zbierky Nadácie Kvapka nádeje, ktorá pomáha onkologickým pacientom Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou na Kramároch. Na výstavbu potrebných sterilných boxov pre nemocnicu pribudlo vďaka nim takmer 6 000 Eur.
V sobotu popoludní ste mohli stretnúť kompletnú finálovú dvanástku finalistiek Miss Slovensko, ktoré rozdávali v nákupnom centre v Bratislave veľkonočné vajíčka, maľované malými pacientmi. Akcia O Kvapku lepšia šibačka sa niesla v duchu tradícií veľkonočného obdobia a nechýbal ani veľký korbáč, ktorý na krásky namieril moderátor Slávo Jurko. "Takúto príležitosť som si nemohol nechať ujsť," prezradil. Na tejto akcii sa podarilo vyzbierať nadácii 600 Eur, ktoré poputujú na výstavbu sterilných boxov.
Sumou 5 274 Eur prispeli na rovnaký účel organizátori ČSOB Bratislava marathonu. Symbolický šek prevzala primárka Transplantačnej jednotky kostnej drene Kliniky detskej hematológie a onkológie DFNsP Júlia Horáková a správca nadácie Štefan Bernát v rovnaký deň: "Veľmi sa tešíme, že máme za sebou takýto úspešný víkend. Tieto peniaze určite pomôžu skvalitniť starostlivosť o pacientov. Veľmi ďakujeme každému, kto sa nejakým spôsobom zapojil a ešte stále môže zapojiť do zbierky Nadácie Kvapka nádeje," prezradili.
Pre viac informácií, prosím neváhajte nás kontaktovať.

Štefan Bernát – správca Nadácie KVAPKA NÁDEJE
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Telefón: 02-43423901, 0905918594


Foto: archív Nadácie Kvapka nádeje

Missky Marathon

Malovanie vajíčok Rozdávanie vajíčok

O kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom