Nadácia Kvapka Nádeje

Shell v spolupráci s Nadáciou Kvapka Nádeje

SHELL Slovakia = O KVAPKU LEPŠÍ PARTNER  NADÁCIE KVAPKA NÁDEJE OD ROKU 2011

2. decembra 2011 nadviazala spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o. spoluprácu s Nadáciou KVAPKA NÁDEJE, ktorá sa zameriava na podporu potrieb detí postihnutých nádorovým ochorením. Zákazníci vernostného programu Shell CLUBSMART môžu pomôcť chorým deťom darovaním svojich bodov Nadácii KVAPKA NÁDEJE.

Za každý darovaný bod pripíše spoločnosť Shell  na konto nadácie 3,3 centa.

Ako môžete prispieť svojou kvapkou nádeje vy?

  1. Požiadajte prosím obsluhu čerpacej stanice Shell, aby z Vašeho Shell CLUBSMART konta odrátala počet bodov, ktoré ste sa rozhodli venovať Nadácií KVAPKA NÁDEJE a spoločnosť Shell následne poukáže za každý darovaný bod na konto Nadácie KVAPKA NÁDEJE 3,3 centa. Získané prostriedky budú použité na nákup prístrojového vybavenia pre novú Transplantačnú jednotku kostnej drene  Kliniky detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave. Ako potvrdenie a prejav vďačnosti obdržíte od Nadácie Kvapka Nádeje ďakovný list.
  2. Členovia vernostného programu Shell CLUBSMART môžu darovať svoje body aj online na stránke https://www.shellsmart.com/smart/reward?code=21375&site=sk-sk
  3. Členovia vernostného programu Shell CLUBSMART sa môžu zapojiť aj do online benefičných dražieb o atraktívne predmety, ktoré nadácií venovali prominentný podporovatelia https://www.shellsmart.com/smart/spend_points?site=sk-sk


Pre viac informácií sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktoch:

NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE
Mierová 83, 821 05 Bratislava
Tel.: +421-2-43423901
Fax: +421-2-43423900
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Fax: www.kvapkanadeje.sk

O kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom