Nadácia Kvapka Nádeje

Nový Mercedes-Benz Citan dopraví „Dobrákov od Kosti“

Nový Mercedes-Benz Citan dopraví „Dobrákov od Kosti“

V sobotu 25. Júna 2016 ste mali prvý krát možnosť v rámci letnej kampane „DOBRÁK OD KOSTI“ stretnúť na festivale Funradio Dohoda v Banskej Bystrici našich dobrovoľných zástupcov a tiež sa stať „Dobrákom od kosti“.

Po úspešnej jarnej kampani Máte Slinu?“, počas ktorej sa do registra darcov kostnej drene SR zaregistrovalo viac ako 5.000 nových potenciálnych darcov krvi, sme sa rozhodli zorganizovať novú letnú kampaň „DOBRÁK OD KOSTI“ a priblížiť tak verejnosti ciele a aktivity našej nadácie, participáciou na najpopulárnejších letných hudobných festivaloch.

Našich dobrovoľných zástupcov, ale aj mediálne známych a populárnych podporovateľov budete mať možnosť stretnúť na všetkých piatich festivaloch Funrádio Dohoda, kde budete mať možnosť zapojiť sa zábavnou a atraktívnou formou do projektov na podporu detskej onkológie a hematológie, alebo sa aj zaregistrovať do registra darcov kostnej drene SR.

Sme veľmi vďační, že nám priblíženie sa k Vám výrazne zjednodušila a spríjemnila spoločnosť Mercedes-Benz Slovakia s.r.o., ktorá pre našu kampaň nezištne zapožičala vozidlo Mercedes-Benz Citan Mixto.

Spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia s.r.o. za láskavosť a štedrosť srdečne ďakujeme.

Nový Mercedes-Benz Citan dopraví „Dobrákov od Kosti“

O kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom