Nadácia Kvapka Nádeje

"Vyslanci nádeje” na II.detskej klinike DFNsP v Bratislave - tlačová správa

Vyslanci nádeje Je sychravý decembrový utorok 14. 12. 2010. Bežný hektický pracovný deň, ktorý väčšina ľudí prežíva s radostnou predtuchou blížiacich sa sviatkov mieru a pokoja. Bohužiaľ na hematologicko – onkologickom oddelení Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch sú hospitalizované choré detičky, pre ktoré budú tieto Vianoce doteraz najťažšie v ich krátkom živote. Po transplantácií kostnej drene ich strávia bez svojich blízkych, na izolovaných transplantačných izbách.

V snahe prispieť k zľahčeniu tejto neradostnej situácie sa nadácia Kvapka Nádeje rozhodla,  venovať týmto deťom skorý vianočný darček a vybaviť všetky tri transplantačné izby modernými LCD televízormi. Vedeniu nemocnice a pacientom transplantačnej jednotky zastúpených primárkou transplantačnej jednotky MUDr. Júliou Horákovou PhD. a rozkošnou Fanny, ktorá na transplantáciu čaká, ich spolu so sladkosťami od NESTLE Slovensko pre hospitalizované detičky odovzdali v mene NADÁCIE KVAPKA NÁDEJE “vyslanci nádeje“ Adriana Kmotríková a Filip Tůma.

Nadácia Kvapka Nádeje má za cieľ trvale a kontinuálne podporovať liečebné a sociálne potreby chorých detí a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením. Aktivity nadácie sú zamerané na  pomoc pri financovaní výstavby novej transplantačnej jednotky kostnej drene na hematologickom a onkologickom oddelení II. detskej klinVyslanci nádeje iky Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave na Kramároch.

Bratislava, 14.12.2010

 

NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE
Mierová 83, 821 05 Bratislava
Tel.: +421-2-43423901
Fax: +421-2-43423900
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
www.kvapkanadeje.sk

FOTO: Archív Nadácie Kvapka nádejeVyslanci nádeje

O kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom